klima teknisyeni iş ilanları (28 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 28 adet klima teknisyeni iş ilanı bulundu. 3 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


2B’ler için son tarih 7 Eylül

MALİYE Bakanı Naci Ağbal, 2B ve Hazine'ye ait tarım arazileri için başvuru ve ödeme süresinin 7 Eylül’de biteceğini belirterek, “Bu zamana kadar başvuru yapmayan vatandaşlarımız 7 Eylül’e kadar yaparlarsa hak sahibi olacak, ödemelerini kaçıranlar da ödeme yaparlarsa arazilerini alabilecek. Bu son şans” dedi. Ağbal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kamuoyunda "2B yasası" olarak bilinen ve devlet ile vatandaş arasında yıllardır süregelen sorunu çözüme kavuşturan 6292 sayılı Kanun uyarınca, Orman Kanununun 2. maddesinin (b) fıkrası kapsamındaki taşınmazlardan bugüne kadar 666 bin hak sahibine yaklaşık 482 bin taşınmazın satıldığını ifade etti. Söz konusu satışların toplam değerinin 9.5 milyar lira olduğunu aktaran Ağbal, bu bedelin 6.5 milyar lirasının tahsil edildiğini, geri kalan kısmının ise taksitler halinde ödendiğini söyledi.

1 milyon m2 ‘Mahalle’

EMLAK Konut GYO, mahalle yaşamını ‘Bizim Mahalle’ projesi ile İstanbul Küçükçekmece’de 1 milyon metrekarelik bir alanda yeniden hayata geçiriyor.

Kurayla 1892 konut satacak

BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nca (TOKİ) İstanbul Kayaşehir’de mahalle konseptiyle orta gelir grubu için inşa edilen bin 892 konut, kura yöntemiyle satışa çıkarılacak.

Hayalet kurul

Şeker kotalarını düzenleyip, şeker fabrikalarının üretimleri, kapasite artırımlarını denetlemekle görevli Şeker Kurulu’nun başkanlığı ve üyeliklerine bir yıldır atama yapılmadı. 2001 yılında kurulan Şeker Kurulu boş olduğu için piyasayı da denetleyemiyor.

Kendi kendini yenileyen kauçuk

KARA taşıtlarının en büyük sorunlardan biri olan lastik patlamasına Harvard Üniversitesi’deki araştırmacılardan önemli bir çözüm geldi.