koreografi iş ilanları (0 adet)

Üzgünüz, verdiğiniz kriterlere uygun güncel ilan bulunamadı.

  • 1
Toplam 0 adet koreografi iş ilanı bulundu. 0 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


DenizBank yuan ile reeskont kredisi veriyor

Çin yuanı cinsinden reeskont kredisi vermeye başlayan Denizbank, söz konusu kredi imkanını Çin ile ticaret yapan Türk reel sektör firmalarına kullandıracak. Konu ile ilgili konuşan DenizBank Genel Müdürü Ateş "İlk işlemi Denizbank olarak biz yaptığımız için çok mutluyuz" dedi.

İklim için umut veriyor

Coal Swarm, Sierra Club ve Greenpeace tarafından yayınlanan Yükseliş ve Çöküş 2017: Küresel Kömürlü Termik Santral Kapasitesi Takip ve İzleme adlı kömürlü termik santral projelerinin küresel görünümünü ortaya koyan rapora göre, kurulması planlanan kömürlü termik santral sayısında küresel çapta büyük bir düşüş var.

Dünya devine çok ağır suçalama

Hollanda savcılık sözcüsü, ING bankasının Özbekistan'da para aklama ve yolsuzluk olaylarına karıştığı iddialarının Hollanda'da savcılık tarafından soruşturulduğunu ve konunun banka için ağır para cezaları doğurabileceğini söyledi.

Sahibinden satılık kasaba nüfusuyla şaşırtıyor

Sahibinden satılık kasaba özellikleriyle ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. 250 hektar büyüklüğündeki sahibinden satılık kasabayı alacak olan kişi, kasabada yer alan her şeyin yeni sahibi olacak. Tiller kasabası ilk kez 2015 yılında satışa çıkartılmıştı. Peki, nüfusuyla şaşırtan kasabada kaç kişi yaşıyor?

Entegre raporlama yapan ilk şirket oldu

OYAK Grubu şirketlerinden Aslan Çimento, bir ilke daha imza atarak, yeni nesil raporlama olarak bilinen 2016 yılı entegre raporunu yayımladı. Geleneksel faaliyet raporlarında şirketin geçmiş faaliyetleri anlatılırken, entegre raporlamada ise orta ve uzun vadeli gelecek hedeflerine yer veriliyor.