kredi iş ilanları (191 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 191 adet kredi iş ilanı bulundu. 20 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

HAK-İŞ'TEN TAŞERON AÇIKLAMASI

Hizmet-İş Tokat İl Başkanı ve Hak-İş Tokat İl Temsilcisi Resul Demir, taşeron işçiler konusunun kangren haline geldiğini, bu konunun bir an önce çözülmesi gerektiğini söyledi.

TAŞERON DÜZENLEMESİNDE BELLİ BİR NOKTAYA GELİNDİ'

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi Başkanı Yaşar Taşkın Koç'un moderatörlüğünde TRT Haber ekranlarında gazetecilerin sorularını cevapladı.

TAŞERONA KADRO AÇIKLAMASI

Taşeron işçiler ne zaman kadroya geçecek taşerona kadroda son durum ne sorusu yanıt buldu. Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Mehmet Müezzinoğlu canlı yayında taşerona kadroyla ilgili açıklama yaptı.

AĞBAL'DAN ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞANLARA UYARI!

Naci Ağbal " 1300 Liranın ALtnda Para Yatarsa işverenlerine başvursunlar. İşvereninden gerekli açıklamayı almazlarsa Vergi Dairesi'ne Başvursunlar. Asgari Ücretliler mutlaka bordrolarını mutlaka kontrol etsinler.

TAŞERONA KADRODA SON DURUM AÇIKLAMASI

50 bin taşeron işçi kadro bekliyor. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş 28 Kasım'da taşerona kadro verilmesiyle ilgili açıklama yaptı. Peki taşeron işçilere kadro verilecek mi?

HİZMET-İŞ BAŞKANI ARSLAN'DAN TAŞERON AÇIKLAMASI

HİZMET-İŞ BAŞKANI ARSLAN'DAN TAŞERON AÇIKLAMASI

TAŞERON'A SON ŞEKİL EKK'DA VERİLECEK

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu sonrası açıklama yaptı

TAŞERON İŞÇİLER HAKKINDA MÜJDELİ HABER GELDİ!

720 bin Taşeron işçiyi yakından ilgilendiren kamuya alınma süreci ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Taşeron İşçiler'in kamuya alınma süreci ile ilgili hazırlanan taslak yakında meclis'e sunulacak. 720 bin taşeron için ‘özel sözleşmeli personel’ formülü ile devlette kadro yolu açılmış olacak