liman isletmeleri ve hizmetleri iş ilanları (32 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 32 adet liman isletmeleri ve hizmetleri iş ilanı bulundu. 4 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


1 Mayıs'ta bankalar, kargolar çalışıyor mu? 1 Mayıs'ta bankalar ve kargolar tatil mi?

1 Mayıs'ta banka ve kargolar ile işi olan vatandaşlar, bu kurumların açık olup olmadığını araştırıyor. 1 Mayıs'ın resmi tatil olarak ilan edilmesi nedeniyle birçok kurum, pazartesi günü açık olamayacak. Peki, 1 Mayıs'ta banka ve kargolar açık olacak mı? İşte, karşılaşma hakkında detaylı bilgiler

BES'e bir haftada rekor katılım

Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de sosyal güvenlik sisteminin tamamlayıcısı olarak kurulan Bireysel Emeklilik Sistemine (BES) yılbaşından sonra otomatik olarak katılanların sayısı 14 Nisan itibarıyla 988 bin 851 olarak kayıtlara geçerken, aradan geçen bir haftada BES'e büyük çoğunluğunun memur olduğu tahmin edilen 1 milyon 301 bin 304 kişi daha dahil oldu.

Büyük Kulüp, 21 yıl sonra başkanını seçiyor

Duran Akbulut'un vefatı sonrası Büyük Kulüp, yeni başkanın seçimi için 7 Mayıs'ta seçime gidiyor. Olağanüstü genel kurulda iki başkan adayı yarışacak. Mevcut Başkanvekili Metin Baylav ve Kaptanoğlu Denizcilik Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Gündüz Kaptanoğlu, Büyük Kulüp'ün yeni başkanı olmak için yarışacak

İÇDAŞ, Çanakkale’de "Tohum Bankası" kuruyor

Türkiye’nin ağır sanayi kuruluşları arasında yer alan İÇDAŞ A.Ş., şimdi de ‘tohum bankası’ kurmak için harekete geçti. Çanakkale Biga’da üretimini sürdüren İÇDAŞ A.Ş. milli tohumları kıyamete dek korumak amacıyla tohum bankası kurmak için çalışmalarını başlattı. Ankara ve İzmir’den sonra Türkiye’nin üçüncü tohum bankası Çanakkale’de kurulacak.

"Domates ihracatımız yüzde 40 arttı"

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, yılın ilk çeyreğinde 123 milyon dolara 200 bin ton domates ihraç edildiğini belirterek, "Rusya'nın uyguladığı kısıtlamalara rağmen domates ihracatında yüzde 40 artış gerçekleşti." dedi.