magaza personeli iş ilanları (219 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 219 adet magaza personeli iş ilanı bulundu. 22 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

Üniversite hastaneleri ve diş hekimliği fakültesi çalışanlarına mahkemeden karar

Üniversite hastaneleri ve diş hekimliği fakültesi çalışanlarına mahkemeden kararÜniversite hastaneleri ve diş hekimliği fakültesi çalışanlarına mahkemeden karar
Mahkemeden üniversite hastaneleri ve diş hekimliği fakültesi çalışanlarını ilgilendiren önemli bir karar geldi. Burada çalışanların sadece sağlık hizmeti koluna bağlı sendikalara üye olabileceğine karar verildi.

Sinop İl Özel İdaresi sözleşmeli personel alımı başvuruları başladı

Sinop İl Özel İdaresi sözleşmeli personel alımı başvuruları başladıSinop İl Özel İdaresi sözleşmeli personel alımı başvuruları başladı
Sinop İl Özel İdaresi tarafından sözleşmeli personel alımı yapılacak. Sinop İl Özel İdaresi bünyesinde sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere Orman Mühendisi alınacak. Başvuru şartları ve detaylı bilgi haberimizde.

Mahkemeden üst öğrenimle ilgili önemli karar

Mahkemeden üst öğrenimle ilgili önemli kararMahkemeden üst öğrenimle ilgili önemli karar
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından verilen üst öğrenim kararına rağmen mahkeme personelin önlisans programından mezun olduğu tarihte iş sağlığı ve güvenliğinin üst öğrenim sayıldığı için kazanılan hakkın verilmesi gerektiğini hükmetti.

Hac ve Umre ücretleri TL ile ödenecek

Hac ve Umre ücretleri TL ile ödenecekHac ve Umre ücretleri TL ile ödenecek
Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Hac ve Umre ücretlerinin TL olarak alınacağını açıkladı. Dövizinizi bozdurun çağrısına destek amacıyla DİB hac ve umre ücretlerini TL olarak tahsil edecek.

İş ve Meslek danışmanlığına 3 bin 600 kadro verilecek mi

İş ve Meslek danışmanlığına 3 bin 600 kadro verilecek miİş ve Meslek danışmanlığına 3 bin 600 kadro verilecek mi
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı milyonlarca işsiz ordusuna umut olacak İş ve Meslek Danışmanlığı (İDM) kadrosunu İŞKUR için 2016/2 atamasında verecek mi?

PTT dövizini bozdurandan komisyon almayacak

PTT dövizini bozdurandan komisyon almayacakPTT dövizini bozdurandan komisyon almayacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dövizinizi bozdurun çağrısı doğrultusunda, PTT döviz bozduran vatandaştan komisyon almayacak.

İstanbul'daki cin hastanesi mühürlenerek süresiz olarak kapatıldı

İstanbul'daki cin hastanesi mühürlenerek süresiz olarak kapatıldıİstanbul'daki cin hastanesi mühürlenerek süresiz olarak kapatıldı
İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünün yürüttüğü inceleme kapsamında cin hastanesi ya da manevi şifa merkezi olarak faaliyet gösterdiği tespit edilen merkez mühürlenerek süresiz olarak kapatıldı.

MTSK sınavlarında öğretmenlere verilen cezanın yürütmesini mahkeme durdurdu

MTSK sınavlarında öğretmenlere verilen cezanın yürütmesini mahkeme durdurduMTSK sınavlarında öğretmenlere verilen cezanın yürütmesini mahkeme durdurdu
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliğindeki Değişiklik ile yönetmelik hükümlerine aykırı kursiyerlere araç kullandırdığı için öğretmenlere verilen 1 yıllık görev almama cezasına açılan dava kazanıldı. İşte detaylar.