magazacilik perakendecilik iş ilanları (364 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 364 adet magazacilik perakendecilik iş ilanı bulundu. 37 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatlarının güncel durumu için araştırmalar başladı. Altının ons fiyatı haftanın son işlem gününde jeopolotik ristkten destek bularak 1,300 doları aşarken 9 ayın zirvesini görürken çeyrek altın 241 TL oldu. Peki altın fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte en çok tercih edilen çeyrek altın ve diğer altınların fiyatı!

Son yılların en büyük ‘temizlik’ operasyonu

SON yılların en büyük sahte temizlik ürünü operasyonu yapıldı. Adana, Mersin ve Şanlıurfa’da el geçirilen ürünlerin dağıtımı başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye yapılıyordu. Sahte ürünlerin satış yapıldığı adresler arasında süpermarketlerin de olduğu anlaşıldı 28 bin adet ünlü markalara ait şampuan ile doluma hazır 14 ton şampuan, piyasada en çok satılan iki markaya ait 34 ton toz deterjan ve bulaşık deterjanları yapılan operasyonlar sonrası ele geçirildi. Söz konusu sahte ürünlerin ekonomik değeri yanı sıra insan sağlığı üzerinde de ciddi olumsuz etkiler ortaya çıkardığına işaret ediliyor.

Müdürlüğü bıraktı solucan gübresi işine girdi

Özel bir şirkette müdürlük görevinden istifa eden Mahmut Şanverdi'nin şimdi ayda 15-20 bin lira kazanıyor.

Her 10 evden 8’inde internet var

Türkiye’de 10 haneden 8’inde internet erişim imkanı bulunuyor. Ülke genelinde evinde internet olanların oranı yüzde 80,7’yi buldu.

Et fiyatlarıyla ilgili kritik açıklama

Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba, et fiyatlarında herkesin mutlu olabileceği planları olduğunu söyledi ve 2.5 ay bana müsaade istedi.