makine bakim teknisyeni iş ilanları (28 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 28 adet makine bakim teknisyeni iş ilanı bulundu. 3 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


'10 günlük tatil' açıklaması sonrası rezervasyon patlaması yaşandı

Bakanlar Kurulu'nda alınan kararla Kurban Bayramı tatilinin 10 güne çıkması nedeniyle Muğla’nın Fethiye ilçesindeki otel rezervasyonlarında adeta patlama yaşandı.

'E-Devlet'ten başvuru kararları hızlandıracak'

Tüketici Başvuru Merkezi (TBM) Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, tüketici hakem heyetleri yönetmeliğinde yapılan yeni düzenlemeyle tüketicilerin e-Devlet kapısı üzerinden hakem heyetlerine başvuruda bulunabileceklerini, bu sayede hakem heyetlerindeki dosya yoğunluğunu azalacağını ve uyuşmazlıkların daha çabuk karara bağlanacağını söyledi.

ABD'de yeni inşaat ruhsatları geriledi

ABD'de yeni konut inşaatları Temmuz'da beklenmedik şekilde düşerken, tek ve çok ailelik konut inşaatlarındaki gerileme üçüncü çeyrekte konut sektöründeki yükselme beklentilerini azaltabilir.

Milyonlarca kart kullanıcısını ilgilendiriyor: O süre uzatıldı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Mehmet Ali Akben, banka kartlarının elektronik ticarette kullanılabilmesi için kart hamilinin talebinin alınması şartı getirdiklerini ve bankalardan 17 Ağustos'a kadar bunun tamamlanmasını istediklerini hatırlatarak, "e-ticarette herhangi bir yavaşlamaya sebebiyet vermemek için hem bankalarımızın görüşlerini hem de gelen taleplerini aldık ve kurul olarak bu süreyi 31 Aralık 2017'ye kadar uzattık." dedi.

Fitch, TÜPRAŞ'ın görünümünü yükseltti 

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings'in, Türkiye Petrol Rafinerileri AŞ'nin (TÜPRAŞ) negatif olan görünümünü "durağan"a yükselttiği bildirildi.