matbaa teknisyeni iş ilanları (5 adet)

  • 1
Toplam 5 adet matbaa teknisyeni iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

ASGARİ ÜCRETTE PAZARLIK ZAMANI!

İşçi, işveren ve kamu 2017 asgari ücreti için masaya oturdu. İşçi tarafının 1.600 TL talep ettiği öğrenilirken, işverenler zam istemiyor. İlk toplantıda, kamunun ise 1.400 liraya sıcak baktığı kaydedildi.

MEHMET ŞİMŞEK'TEN 'TAŞERON' AÇIKLAMASI

Şimşek, "2017 bütçesine buna ilişkin özel ödenek konulmamakla birlikte zaten öngörülen model, aynı mali haklar üzerinden başlangıçta alınmasına ilişkin olduğu varsayımına dayanıyor. Eğer bütçede ödenek olmasa bile bütçe kuralı gereği maaşlarla ilgili her zaman ödenek yetmese de yapılabiliyor. Taşeron olarak bilinen hizmet alımıyla çalışan işçi kardeşlerimize yönelik çalışma devam ediyor, sonuçlanınca eminim kamuoyuyla paylaşılacaktır." dedi.

'TAŞERONUN KADROYA GEÇİŞ ÇALIŞMASI HENÜZ TAMAMLANMADI'

Maliye Bakanı Naci Ağbal: Kamu İhale Kanunu ve diğer mevzuattaki hükümler uyarınca hizmet alım sözleşmeleri kapsamında yükleniciler tarafından çalıştırılan personelin, kamuda istihdam edilmesine yönelik yasal düzenleme çalışmaları henüz tamamlanmadı

TAŞERONLAŞMA SON BULMALI

HAK-İŞ/HİZMET-İŞ Sendikası Kadın Komitesi Başkanlar Kurulu, HAK-İŞ Genel Başkanı ve HİZMET-İŞ Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan başkanlığında Ankara’da toplandı.

TAŞERONA KADRO KONUSUNDA EKK'DAN BİR SONUÇ ÇIKTI MI?

720 bin taşeron işçi artık kadro konusunun netleşmesini bekliyor. Peki Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısında Taşerona Kadro Görüşüldü mü? Detaylar haberimizde...

HAK-İŞ'TEN TAŞERON AÇIKLAMASI

Hizmet-İş Tokat İl Başkanı ve Hak-İş Tokat İl Temsilcisi Resul Demir, taşeron işçiler konusunun kangren haline geldiğini, bu konunun bir an önce çözülmesi gerektiğini söyledi.

TAŞERON DÜZENLEMESİNDE BELLİ BİR NOKTAYA GELİNDİ'

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi Başkanı Yaşar Taşkın Koç'un moderatörlüğünde TRT Haber ekranlarında gazetecilerin sorularını cevapladı.

TAŞERONA KADRO AÇIKLAMASI

Taşeron işçiler ne zaman kadroya geçecek taşerona kadroda son durum ne sorusu yanıt buldu. Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Mehmet Müezzinoğlu canlı yayında taşerona kadroyla ilgili açıklama yaptı.