muhasebe asistani iş ilanları (66 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 66 adet muhasebe asistani iş ilanı bulundu. 7 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

ENGELLİ ÖĞRETMENLERE MÜJDE!

Geçtiğimiz haftalarda Ilıcalı'nın meclisteki odasına giden engelli öğretmenler, atamalarının yapılması için Milletvekili Ilıcalı'dan talepte bulunmuştu. Engelli öğretmenlerin bu talebini Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a ileten Ilıcalı, duruma gösterdiği hassasiyetten dolayı Bakan Yılmaz'a teşekkür etti.

YAŞLI YAKININA BAKANA 924 TL

SGK, evde bakım aylığı alan 500 bin kişinin emekli olabilmesi için çalışma başlattı

ENGELLİ PERSONEL ALINACAK!

Engelli Personel Alınacak!

ENGELLİLER İÇİN YENİ DÜZENLEMELER GELİYOR!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca 21 ila 23 Ekim 2016 tarihleri arasında, kamu personel sisteminin değerlendirilmesine yönelik bir çalıştay düzenlendi.

540 SAATLİK ÖZEL EĞİTİM SERTİFİKASI OLAN ÖĞRETMENLER ÖZEL EĞİTİMDEKİ NORM AÇIĞI SORUNUNU ÇÖZECEKTİR.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce açılan 540 saatlik Zihin Engelliler Sınıf Öğretmenliği Eğitim programını başarı ile bitirdik.

ENGELLİ ÇOCUĞA SAHİP ÇALIŞANLARIN HAKLARI!

Engellilik, değiştirilemeyen ve süreklilik gösteren bir durumdur. Belki bir ömür boyu sürecek bu uzun süreçte aileler çok fazla güçlükle karşılaşmaktadırlar.

KURUMLAR ENGELLİ MEMUR KADROLARININ DOLDURULMASI İÇİN DUYARSIZ KALMAMALIDIR!

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53 üncü maddesinde, kurum ve kuruluşların bu Kanuna göre çalıştırdıkları personele ait kadrolarda % 3 oranında engelli çalıştırmak zorunda oldukları, % 3'ün hesaplanmasında ilgili kurum veya kuruluşun (yurtdışı teşkilat hariç) toplam dolu kadro sayısının dikkate alınacağı, engelli memur açığı bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının bir sonraki yıl için alım yapacakları engellilere ilişkin taleplerini her yılın Ekim ayının sonuna kadar Devlet Personel Başkanlığına bildirmek zorunda bulundukları hüküm altına alınmıştır.