musteri hizmetleri elemani iş ilanları (60 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 60 adet musteri hizmetleri elemani iş ilanı bulundu. 6 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Siber saldırı dünya çapına yayılıyor

Geçen Mayıs ayında yaşanan ve yaklaşık 200 bin bilgisayarı etkileyen fidye yazılımına benzer bir yazılımla uluslararası çapta bir siber saldırı daha gerçekleştirildi. Dünya çapında bilgisayar sitemleri saldırı altında. Etkilenen ülkeler arasında Türkiye'nin de bulunduğu iddia ediliyor.

2. büyük siber saldırı

GEÇEN ay, işletim sistemlerindeki bir açıktan faydalanarak 74 ülkedeki bilgisayarları ‘WannaCry’ adındaki zararlı yazılımla kilitleyen korsanlar, bu kez farklı bir saldırı türüyle birçok ülkeyi etkilemeyi başardı.

Erdoğan ve Putin'e 'deri ceket' projesi

TÜRKİYE Deri Konfeksiyoncuları Derneği Başkanı Musa Evin, Eylül ayında, Antalya’da Andrey Karlov adına uluslararası judo turnuvası düzenlemek istiyor.

Sanalda başladı 12 mağaza oldu

Dört yıl önce online mobilya ticaretine başlayan Vivense, kısa sürede 12 mağazalı bir mobilya perakende zinciri haline geldi. Yıl sonuna kadar mağaza sayısını 30’a çıkarmayı hedefleyen firmanın kurucusu Kemal Erol, cironun bu yıl 100 milyon lira olacağını söylüyor.

Bursa'da ev ve stil fuarı

BURSA Ticaret ve Sanayi Odasından (BTSO) yapılan açıklamaya göre, BTSO ile Bursa Fuarcılık AŞ öncülüğünde, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) desteğiyle gerçekleşecek fuarda, ev tekstilinden mobilyaya, aydınlatmadan zücaciyeye, vitrifiye ürünlerinden bahçe ve banyo ekipmanlarına kadar çok sayıda ürün ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.