musteri iliskileri takim lideri iş ilanları (11 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 11 adet musteri iliskileri takim lideri iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Sterlindeki düşüş İngiltere’ye giden turist sayısını artırdı

İngiliz Ulusal İstatistik Ofisi (ONS) verilerine göre, İngiltere’ye haziran ayında gelen turistlerin sayısı bir önceki yılın aynı ayına kıyasla yüzde 7 artarak 3.5 milyona yükseldi.

Polisten, kurban pazarlarında sahte para uyarısı

İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesi, kurban satıcılarını sahte para, hayvan hırsızlığı, yankesicilik, tırnakçılık ve dolandırıcılık olaylarıyla ilgili uyardı.

Denetimler artık drone’lar ve sensörlerle yapılacak

GÜNÜMÜZDE artık dijital dönüşüm, genetik, enerji gibi konuları konuşuyoruz. Hatta yapay zekâ, nesnelerin interneti gibi konular giderek daha sık gündeme geliyor. TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, bir röportajında “Bunların hepsinin birleşimine bakıldığı zaman bunun sanayiye dönüşüm biçimini ve toplumsal etkilerini uygarlığın evrimi hatta devrimi olarak tanımlayabileceğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullanıyor. Dijitalin birçok farklı boyutu bulunuyor. Endüstriyel internet, artırılmış gerçeklik, dijital ikizler ve son dönemde drone’lar bu alanda yaygın olarak kullanılan uygulamalar olarak öne çıkıyor. Yeni dönemin getirdiği ihtiyaçlarla artık tüm bunların entegre bir biçimde kullanıldığı bir model de gittikçe görünür oluyor.

GE, Yeni Uygulamalarını Tanıttı

GE, Müşteriler için Dijital Endüstriyel Dönüşüme Değer Katan Yeni Uygulamalarını Tanıttı

Kadın esnafın ilk tercihi "bakkal işletmeciliği"

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 1,7 milyona yakın esnaftan yüzde 15,41'ini kadın girişimcilerin oluşturduğunu belirterek, "Kadın esnafımız en çok büfe, bakkal ve market işletmeciliği yapıyor. Bunu lokantacılık, yemek-içecek sunumu faaliyetleri izliyor." ifadelerini kullandı.