muzik ve muzik organizasyon iş ilanları (3 adet)

  • 1
Toplam 3 adet muzik ve muzik organizasyon iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.Bitcoin altını solladı, altından çok aranıyor!

Son dönemde peş peşe kırdığı rekorlar ile adından sıkça söz ettiren Bitcoin ilk defa Google aramalarında altını geride bıraktı. Türkiye'de ise durum tam tersi!

Çeyrek altın 262 liradan alıcı buluyor

Altının gram fiyatı 160.27 lira ile dün gördüğü tarihi zirve sonrası bugün 159 seviyelerinde işlem görüyor. Altının ons fiyatı ise 1.280 dolar seviyesinde bulunuyor.

Altın alacaklar dikkat! Tarihi seviyede

Altının gram fiyatı 159.7 lira ile tarihinin en yüksek seviyesini görürken, altının ons fiyatı dolardaki düşmesine paralel olarak değer kazandı.

Altının yüzde 8’i Ankara’dan çıktı

Hazine’nin altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikasına gelen toplam talebin yaklaşık yarısı Ankara’nın da aralarında bulunduğu 4 büyükşehirden oldu.

Kuyumcu görünümlü kredi kartı tefecileri

Kuyumcu tabelası altında çalışan kredi kartı tefecileri, komisyon karşılığında altın satıyormuş gibi kredi kartıyla faizli nakit para veriyor. Tefecilerden dert yanan kuyumcular, “Mesleğimizin itibarını zedeliyorlar. Bunların önüne geçilmesi için bir an önce yasal düzenleme yapılması gerekiyor” dedi.

Çeyrek altın fiyatları ne kadar?

Altının ons fiyatı 1278 seviyesinde hareket ederken, altının gramı 158,1 liradan alıcı buluyor.

Yastık altının dörtte biri İstanbul'dan

Hazine'nin altın tahvili ve altına dayalı kira sertifikasına gelen toplam talebin yaklaşık yarısı 4 büyükşehirden gelirken yastık altından çıkarılan 2,5 tonluk altının yüzde 23'ü İstanbul'dan sağlandı.

Altında fiyat yükseldi, mevduat 2 katına yaklaştı

Küresel ekonomik ve siyasi belirsizlikler ile jeopolitik risklerin gündemden düşmediği 2017'de, altın fiyatlarındaki yükseliş yatırımcıları altın mevduatı hesaplarına yöneltti. Türkiye'de toplam altın mevduatı, bu yılın 9 ayında 2016'nın aynı dönemine göre yüzde 89,6 artarak 20 milyar 716,1 milyon liraya yükseldi - Söz konusu dönemde Türkiye'de en fazla altın mevduatına sahip iller 7,1 milyar lira ile İstanbul, 2 milyar lira ile Ankara ve yaklaşık 1,2 milyar lira ile İzmir şeklinde sıralandı.