oil and products iş ilanları (11 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 11 adet oil and products iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Palandöken'den taklit ürün uyarısı

TESK Genel Başkanı Palandöken: "Taklit gıda ürünlerinden uzak durulmalı, ne kadar fazla ucuza kaçarsak sağlığımızı o kadar tehlikeye atarız" açıklamasında bulundu.

'Teşvikler ve istikrar yabancıyı Türkiye'ye çekiyor'

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2017 Nisan ayı konut satış istatistiklerini açıkladı. TÜİK verilerine göre; Türkiye genelinde konut satışları 2017 Nisan ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 7,6 oranında artarak 114 bin 446 oldu. İnşaat sektörünün 40 yıllık tecrübeli şirketi Okkalar İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, nisan ayı konut satış istatistiklerini değerlendirdi.

Birleşik Arap Emirlikleri'ne çıkarma yapacak! 20 milyon dolarlık imza!

Makina ve Kimya Endüstrisi (MKE) Kurumu, yurtdışı pazarlara açılma konusundaki çabalarını artırarak sürdürüyor. Kurum son olarak Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 20 milyon dolarlık yeni bir ihracat anlaşmasına imza attı.

Fitch'ten İzmir açıklaması! Sürpriz karar

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, İzmir Büyükşehir Belediyesinin ulusal kredi notunu, "AAA"ya yükseltti.

30 bin kişiye iş imkanı sağlayacak

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü: "Kuruluş işlemleri tamamlanan Hatay Hassa OSB ile tüzel kişilik kazanan OSB sayısı 300'e ulaştı" açıklamasında bulundu.