orme imalat sefi iş ilanları (21 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 21 adet orme imalat sefi iş ilanı bulundu. 3 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Altın fiyatları ne kadar oldu? İşte güncel çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatlarının güncel durumu an be an takip ediliyor. Altın fiyatları, Fed'in bilançosunu küçülteceğini ve faiz artırımlarına devam edeceğini işaret etmesi ile düştü. 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,34 düşüşle 146,70 liradan işlem gördü. Peki çeyrek altın fiyatı ne kadar oldu? İşte güncel altın fiyatları!

Çorum'dan çıkıyor, Amerika'ya gidiyor! Sadece ev hanımları yapıyor...

Çorum’un Mecitözü ilçesinde ekmeğini taştan çıkaran ev hanımları, işledikleri yarı değerli taşları Amerika’ya ihraç ediyor.

'Her sektörde önemli yatırım fırsatları görüyoruz'

KOÇ Holding CEO'su Levent Çakıroğlu, topluluk olarak son beş yılda 30 milyar liranın üzerinde yatırım yaptıklarını belirterek, bütün sektörlerde önemli fırsatlar gördüklerini ve yatırım yapmayı sürdüreceklerini söyledi.

GİB'den yeniden yapılandırmada 2. taksit hatırlatması

Gelir İdaresi Başkanlığının (GİB), internet sitesinde yer alan duyuruda, 7020 sayılı kanunun getirdiği imkanlardan yararlanmaya devam edilebilmesi için ilk iki taksitin süresinde ödenmesinin şart olduğu hatırlatıldı.

GE ‘nin MES Yazılımı, Ağır Sanayi Şirketleri için Kağıtsız Üretimi Optimize Ediyor

GE Dijital, karmaşık kesikli üretim ortamları için güçlü yazılım çözümü, MES yazılımının en yeni sürümü olan Production Manager’ın (Üretim Yöneticisi) piyasaya sürüleceğini açıklamıştı. Production Manager, fabrika tarafındaki mevcut BT sistemlerinin, tesisler arasında tutarsızlık göstermesi; dolayısıyla da yöneticilerin mevcut konfigürasyonları yeniden kullanamaması, uzmanlıklardan yararlanamaması veya MES maliyetlerini düşürememesi gibi önemli üretim uygulama teknolojisi sorunlarını ele alıyor. Kağıda dayalı süreçleri tamamen dijital hale getiren yazılım, şirketlerin kişi başı üretim çıktısını yükseltmesine, raporlama ve idare süreçlerini kısaltmasına, sorunları ve gereken materyalleri azaltmasına ve en güncel rotaların ve iş talimatlarının sunulmasına imkan tanıyor.