otel muduru iş ilanları (87 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 87 adet otel muduru iş ilanı bulundu. 9 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Bakanlıktan Avrasya Tüp Tüneli'ne ilişkin açıklama

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca, İstanbul'daki fırtına sırasında Avrasya Tüp Tüneli'ne sığınan araçların Tüneli terk etmeleriyle trafiğin açıldığı ancak Asya-Avrupa yönünde tünel öncesi yollarda oluşan su birikintileri sebebiyle trafik akışının henüz sağlanamadığı belirtilerek, "Tünel içinde su birikmesi gibi bir durum söz konusu değildir." açıklamasında bulunuldu.

Bir alman devine daha şok! Bakanlık müdahale etti

Alman otomobil devleri birbiri ardına emisyon skandalı nedeniyle sıkıntılı günler geçirmeye başladı. Volkswagen, Audi ve Mercedesin ardından lüks spor otomobil üreticisi Porsche'de de emisyon değerlerini düşük gösteren program tespit edildi. Porsche modellerinden birinin trafik tescili askıya alındı.

Borsa'da 3 rekor birden

Borsa İstanbul Endeksi (BIST 100) bir gün içinde "açılış, gün içi ve kapanış" olmak üzere üç rekor birden kırdı.

Dünyanın en zengin insanı değişti!

Amazon'un hisselerindeki yükselme Jeff Bezos'u dünyanın en zengin insanları sıralamasında zirveye taşıdı. 53 yaşındaki girişimci bugün Microsoft'un kurucusu Bill Gates'i 200 milyon dolar geride bırakarak Dünyanın En Zengin İnsanı oldu.

İş dünyası zirvede buluştu

Sakarya Ekonomi Zirvesi’nde düzenlenen panelin ardından zirveye katılanlar iş dünyasının sorunlarını ve Sakarya’daki fırsatları gündeme getirdi. Siyasilere ve bürokrasiye sesini duyurmak isteyen iş dünyası temsilcileri şu görüşleri paylaştı: