plastik kirma makine operatoru iş ilanları (10 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
Toplam 10 adet plastik kirma makine operatoru iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Fitch Ratings Fransa’nın kredi notunu kırmadı

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Fransa’nın kredi notunu koruduğunu duyurdu. Fitch Ratings’ten yapılan açıklamada, Fransa’nın yerli ve yabancı para cinsinden kredi notunun ‘AA’ seviyesinde korunduğu, görünümünün de ‘durağan’ olarak teyit edildiği bildirildi.

Türkiye'de öne çıkan 10 girişim hızlandırma programı

Girişim hızlandırma programları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de son yıllarda giderek artış gösteriyor. İşte Türkiye'de öne çıkan 10 girişim hızlandırma programı:

EPDK'dan LPG kararı

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK), ithal edilecek LPG'nin ihtisas gümrüklerindeki laboratuvarlarda zorunlu tüm analizlerinin yapılmasına, yurtiçi piyasada LPG'nin teknik düzenlemelere uygun olup olmadığının tespiti amacıyla alınacak numunelerin, LPG'nin depolandığı millileştirilmiş ürün tanklarından ve sonraki ikmal noktalarından alınmasına karar verildi.

Ürün açıklaması videosu hazırlayacaklara altın tavsiyeler

Ürün açıklama videoları oldukça etkili ve faydalı olmalarıyla yeni nesil içerik türleri olarak online platformlarda kullanılıyor. Siz de ürün açıklaması videosu hazırlarken bu önerilerden faydalanabilirsiniz.

TOKİ'den indirim kampanyası

TOKİ, borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için indirim kampanyası düzenleyecek.