reklam ajansi yoneticisi iş ilanları (3 adet)

  • 1
Toplam 3 adet reklam ajansi yoneticisi iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

2016-2017 Bahar dönemi Güvenlik Bilimleri Enstitüsü öğrenci kontenjan ve başvuru şartları açıklandı

2016-2017 Bahar dönemi Güvenlik Bilimleri Enstitüsü öğrenci kontenjan ve başvuru şartları açıklandı2016-2017 Bahar dönemi Güvenlik Bilimleri Enstitüsü öğrenci kontenjan ve başvuru şartları açıklandı
Polis Akademisi Başkanlığı tarafından Güvenlik Bilimleri Enstitüsüne 2016-2017 Bahar döneminde alınacak öğrenci kontenjanları ve başvuru şartları açıklandı. Yüksek Lisansa 90, Doktoraya 10 kontenjan verildi. Detaylar ve başvuru bilgileri için tıklayınız.

Kültür ve Turizm Bakanlığının görevde yükselme sınavı başvuruları başladı

Kültür ve Turizm Bakanlığının görevde yükselme sınavı başvuruları başladıKültür ve Turizm Bakanlığının görevde yükselme sınavı başvuruları başladı
Kültür ve Turizm Bakanlığı, şef ve memur kadroları için görevde yükselme sınavı (GYS) başvuruları başladı. Başvurular ne zaman sona erecek? Kimler başvuru yapabilecek?

2016 Sayıştay eleme sınavı giriş belgeleri yayınlandı

2016 Sayıştay eleme sınavı giriş belgeleri yayınlandı2016 Sayıştay eleme sınavı giriş belgeleri yayınlandı
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 yılı Sayıştay eleme kapsamında Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı adaylığı eleme sınavı 10 ve 11 Aralık'ta yapılacak. Sayıştay eleme sınav giriş belgeleri yayınlandı.

SDOB Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı başvuruları başladı

SDOB Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı başvuruları başladıSDOB Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı başvuruları başladı
Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü 2 sözleşmeli personel alımı yapacak. 2 koro sanatçısı alımı için son başvuru 9 Aralık 2016 Cuma günü mesai bitimi olarak ilan edildi, KPSS şartı yok.

15 Temmuz darbe girişimi sonrası TSK'ya rekor başvuru sayısı

15 Temmuz darbe girişimi sonrası TSK'ya rekor başvuru sayısı15 Temmuz darbe girişimi sonrası TSK'ya rekor başvuru sayısı
15 Temmuz Darbe girişimi sonrası, Türk Silahlı Kuvvetleri’nde personel sıkıntısı yaşandı. Milli Savunma Bakanlığına rekor başvuru sayısı geldi Türk Silahı Kuvvetleri’ne katılmak için 233 bin 787 kişi başvurdu.

TİGEM personel alımı açıklaması yaptı

TİGEM personel alımı açıklaması yaptıTİGEM personel alımı açıklaması yaptı
Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) tarafından personel alımı ile ilgili açıklama yapıldı. TİGEM personel alımı ne zaman yapılacak? Alımlarda mülakat yapılacak mı? KPSS puan şartı aranacak mı?

İki üniversiteye akademik personel alımı

İki üniversiteye akademik personel alımıİki üniversiteye akademik personel alımı
İstanbul Teknik Üniversitesi ve Muş Alparslan Üniversitesi tarafından profesör, doçent ve yardımcı doçent kadroları için 52 akademisyen alımı yapılacaktır. Başvuru şartları ve detaylar için tıklayınız.

OHAL'in kalkacağı tarih belli oldu

OHAL'in kalkacağı tarih belli olduOHAL'in kalkacağı tarih belli oldu
AK Parti ile MHP'nin uzlaştığı başkanlık sistemi ile ilgili anayasa değişikliği teklifi önümüzdeki hafta Meclis'e sunulacak. AK Parti de teklif henüz Meclis'e sunulmadan, alternatif takvim hazırladı. Bu takvimde OHAL'in kalkacağı tarih de belli oldu.