reklam ajansi yoneticisi iş ilanları (1 adet)

  • 1
Toplam 1 adet reklam ajansi yoneticisi iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Nar ve patlıcana izin çıktı...

Rusya Tarım Bakanı Aleksandr Tkaçev, domateslerin ardından Moskova’nın 30 Ekim’den itibaren Türkiye’den patlıcan ve nar sevkıyatına da izin vereceğini söyledi.

Ünlü sanayici ile mülk sahipleri arasında 'kira kavgası'

İstanbul Sanayi Odası Başkanı Erdal Bahçıvan’ın şirketi Bahçıvan Gıda’nın, mülk sahipleri ile, ödenmeyen kiralar nedeni ile davalık olduğu anlaşıldı. Alacaklı taraf ödenmeyen 10 aylık kira için önceki gün şirket merkezinde haciz işlemi yaptı. Erdal Bahçıvan ise “Alacaklı taraf, ödediğimiz paradan devletin payını ödemediği için kira ödemelerini durdurduk. Teminatı yatırıp haczi durduracağız” dedi.

Reuters'tan Türk Telekom iddiası

STC'nin Türk Telekom borç müzakerelerinde Kasım'a kadar istediği ek süre verilmeyecek; TT'nin icra komitesine atama planlanıyor.

Hamdi Ulukaya’ya 'Yardımseverlik Ödülü'

1919’dan bu yana 120 ülkede çocuklar için çalışmalar yürüten Save the Children (Çocukları Koruyun) adlı sivil toplum örgütü, Türkiyeli iş insanı Hamdi Ulukaya’yı insani yardım faaliyetlerinden ötürü ödüllendirdi.

Borsa günün ilk yarısında 109.000 puanı test etti 

Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günün ilk yarısında 109.000 puanın üzerini görmesinin ardından, sürekli müzayede işlemlerine verilen araya yüzde 0,50 değer kazancıyla 108.975,24 puandan girdi.