reklam ajansi yoneticisi iş ilanları (1 adet)

  • 1
Toplam 1 adet reklam ajansi yoneticisi iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


ÇED’e 3 ay sınırı tartışılıyor

MADENLERLE ilgili  çevresel etki değerlendirmesinde (ÇED), kurumlardan  3 ay içinde görüş gelmezse, görüşün olumlu sayılması düzenlemesi tartışılıyor. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu,  maddenin görüşmelerinin ertelenmesine karar verdi.

Hazine, Telekom’a atamaya hazırlanıyor

Reuters’ın haberinde Türk Telekom’un ortağı Oger Telekom’un hissedarı Saudi Telecom’un Hazine’den istediği kasım ayı sonuna kadar ek süre talebinin reddedileceği öne sürüldü. Ayrıca Hazine Müsteşarlığı’nın, Türk Telekom’un yönetimine ve icra komitesine atama yapmayı planladığı iddia edildi.

10 dolarla yatırımcı destekleme dönemi

İNTERNETTEN 10 dolarla gelecek vadeden projelere finansman sağlanması imkanı geliyor. Torba tasarıda kitle fonlamasıyla ilgili maddeler, önceki gün TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi. Sermaye Piyasası Kurumu Başkan Yardımcısı Bora Uruç, “Sanal gerçeklik gözlüğünü geliştiren şirket 2011’de bu yolla kuruldu” dedi.

Okulların pansiyon ücretlerine zam

2018 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı verilerinden yapılan derlemeye göre, pansiyon ücretleri ilköğretim ve ortaöğretim okulları, yetişkinler teknik eğitim merkezleri, çıraklık eğitim merkezleri ve pratik sanat okullarında yüzde 7.8 artışla 2 bin 900 liraya yükselecek.

Milli para devrimi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, D-8 ülkelerinin potansiyelinin tam anlamıyla hayata geçirilmesi için işbirliklerine ihtiyaç olduğunu vurgulayarak, ülkelerin birbiri ile ticaretinde ise milli para birimlerinin kullanılması ve dolar, Euro baskısı altında ülkelerin ezilmemesi gerektiğini belirtti.