renewable energy iş ilanları (8 adet)

  • 1
Toplam 8 adet renewable energy iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

MHP DEN 4/C LILERLE İLGİLİ SORU ÖNERGESİ

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Sn Burcu KÖKSAL' dan sonra MHP adına Sn Arzu ERDEM de Twitterda yaptığı Açıklamada 4/C lilerin kadro sorununun çözümü adına soru önergesi verdiklerini Kanun teklifi Hazırlıklarının da bitmek üzere oldugunu duyurdu..

TOPLU SÖZLEŞMENİN ÜZERİNDE 16 AY GEÇTİ AMA...

4/C Düşünce Platformu adına bir açıklama yapan Emin DAŞDEMİR,Toplu Sözleşmenin üzerinden 16 Ay geçmesine rağmen 4-C'li personel,n statüsünde herhangi bir değişiklik olmamasının hayal kırıklığı yarattığını söyledi. Açıklama şöyle devam etti:

OCAK 2017’DE GEÇİCİ PERSONELİN (4/C) NET MAAŞI NE KADAR OLACAK?

Kamuda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/C maddesi kapsamında görev yapan geçici personelin aylık ücretlerine 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren %3 oranında artış yapılacak ve aynı tarihten geçerli olarak aylık %3 oranında prim kesilmek suretiyle bazı personel zorunlu bireysel emeklilik planına dahil edilecek.

CANİKLİ'DEN TAŞERON PERSONEL İÇİN AÇIKLAMA

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, TRT Haber'de Haber ve Spor Dairesi Yayınları Başkanı Yaşar Taşkın Koç'un gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

4/C'LİLER CUMHURBAŞKANINA SESLENDİ

Kamudaki istihdam çeşitliliği, çalışma huzurunu bozuyor. Kamu istihdamında sözleşmeli kamu görevlisi sayısı artarken Tam Zamanlı Personel ise sorunlarının çözülmesini bekliyor. İşte Tam Zamanlı Personelin cumhurbaşkanına hitaben kaleme aldıkları...

4/C'LILER: MÜEBBET YEDİK DE HABERİMİZ Mİ YOK ?

Kamu personel sisteminde kangrene dönüşen bir sorun olan 4/C'li personel, sesinin duyulmasını istiyor. İşte 4/C'lilerin kaleminden mağduriyetleri.

ADAY ÖĞRETMEN EĞİTİMLERİ ERTELENDİ

Şırnakta Aday Öğretmen Eğitimleri Ertelendi