restoran kaptani iş ilanları (5 adet)

  • 1
Toplam 5 adet restoran kaptani iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


'Yağma davasında' emekli noter için de suç duyurusu

İSTANBUL Kapalıçarşı’da yaşanan ve biri avukat 10 iş adamının, ‘nitelikli yağma’ suçlaması ile yargılanmasına neden olan olay ile ilgili emekli bir noter hakkında da savcılığa suç duyurusunda bulunulduğu anlaşıldı. Savcılığa yapılan suç duyurusuna göre, emekli noter Necla D. ve noter çalışanı Fatih Ö., yapmakla suçlanıyor.

İstanbul’da ‘Cep Depo’ dönemi başlıyor

JLL’nin ‘Kent Lojistiği Raporu’na göre İstanbul’da e-ticaretin perakende sektöründeki hacmi her geçen yıl artıyor. Bu durum, 15 milyonluk ‘Mega Şehir’de lojistik ve depolama alanlarında yeni bir dönemin başlangıcı olarak görülüyor. Aşırı kentleşme ve trafiğe çıkan araç sayısının her yıl artması gibi unsurlar, tedarik zincirinde ‘Kent içi depolar’ ve ‘Konsolidasyon merkezi’ kavramlarını ön plana çıkarıyor.

45 bin TL’lik ayakkabı fuara damga vurdu

Eksposhoes İstanbul Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı bu yıl üçüncü kez kapılarını açtı. Pullman Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuara Türkiye’nin önde gelen 120 üretici firması katıldı. 50 ülkeden bin 200 yabancı sektör temsilcisinin yer aldığı dev etkinliğe, altın pullarla kaplanan 45 bin TL’lik el yapımı ayakkabı damgasını vurdu.

Türk işçilere Bakanlık'tan destek

Almanya’dan kesin dönüş yapan Türk işçilerin AİHM’e açtığı 100 milyar euroluk davada Çalışma Bakanlığı da devreye giriyor. Dernek Başkanı Hasan Fettah, “Berlin Büyükelçiliği, mektup yazarak davanın hassasiyetle takip edildiğini belirtti” dedi.

Araç sahiplerine kötü haber! Zam geliyor...

PÜİS yaptığı açıklamada 24 Mayıs itibariyle benzinde zam beklendiğini ifade etti.