santral iş ilanları (130 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 130 adet santral iş ilanı bulundu. 13 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Altın fiyatları en son ne kadar oldu? Çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar?

Altın fiyatlarının yükselişe geçmesi altın yatırımcısını heyecanlandırdı. Piyasalarda düğünlerde hediyelik amacıyla satın alınan çeyrek altın ve gram altın fiyatları değer kazanırken, Altın yatırımcısı da yükselen fiyatları dikkatle takip ediyor. Peki altın fiyatları en son ne kadar oldu? İşte altın fiyatlarında son durum

Tatilin uzaması kiralık araç talebini artırdı

Kurban Bayramı tatilinde günlük kiralamada kullanılan araçların doluluk oranının yüzde 90'ları geçeceği tahmin ediliyor. Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKKDER) Genel Koordinatörü Tolga Özgül, Kurban Bayramı tatilinin uzamasıyla araç kiralama piyasasındaki hareketliliğin arttığını söyledi.  

Valelere denetim geliyor

En son Bodrum'da lüks bir tesiste valenin bir kadına yönelik saldırgan tavırları sonrasında TOBFED harekete geçti. TOBFED Başkanı Bakırtaş, "2018 ocak ayından itibaren vale sektöründe çalışanlar belgelendirilmeye başlanacak. Eylül ve ekim aylarında seminerler düzenleyeceğiz. Bu seminerlerde de stres yönetimi, öfke kontrolü, etkili iletişim, yasal sorumluluklar gibi eğitimlerimiz de olacak" dedi. 

Tatil uzayınca kiralık araca talep arttı

Kurban Bayramı tatilinde günlük kiralamada kullanılan araçların doluluk oranının yüzde 90'ları geçeceği tahmin ediliyor.

200 yıllık Selimiye Kışlası restore edilecek

İstanbul'un Üsküdar ilçesindeki 200 yıllık Selimiye Kışlası restore edilecek.