satis danismani su satis ve dagitim elemani damacana iş ilanları (1 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
Toplam 1 adet satis danismani su satis ve dagitim elemani damacana iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Sicili bozuk hastaneyle sözleşme yok

SOSYAL Güvenlik Kurumu (SGK), özel hastanelere “elektronik sicil” uygulamaya hazırlanıyor.

Yumurta sepetine tekme atmayın

Gümrük Birliği güncellemesinin de tehlikeye girebileceğine ilişkin Alman yetkililerden yapılan açıklamalara dikkat çeken Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, “Aklı olan insanlar o sepetin içindeki yumurtaları çoğaltır. Almanya ile Türkiye arasında yaşanabilecek olumsuzluktan dolayı her iki ülke kaybeder” dedi.

Domates toplantısı 18 Ağustos’ta

RUSYA Başbakan Yardımcısı Arkadiy Dvorkoviç, Rusya’nın ilk kez partner ülke olacağı İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında Türk yetkililerle Rusya’ya domates ithalatının istişare edileceğini bildirdi.

Avrupa’nın en inovatifi Yapı Kredi

YAPI Kredi, Global Finance Ödülleri 2017’de 5 büyük ödül  birden alarak “Avrupa’nın En İnovatif Dijital Bankası”, “Avrupa’nın En İyi Entegre Kurumsal Bankası”, “Avrupa’nın En İyi Kurumsal Site Tasarımı”,  “Türkiye’nin En İyi Dijital Bankası” ve “Türkiye’nin En İyi Kurumsal Dijital Bankası” seçildi.

En çok ‘ayıp’ cepte çıktı

GÜMRÜK ve Ticaret Bakanlığı’na iki yıl içinde 153 bin tüketici ayıplı mal şikayetinde bulundu. Şikayetler üzerine 124 bin ayıplı ürünün iadesi yapıldı. En çok ayıplı mal cep telefonu ve ayakkabıda çıktı.