satis gorevlisi Batman iş ilanları (50 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 50 adet satis gorevlisi, Batman iş ilanı bulundu. 5 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


THY, DO&CO ile yollarını ayırıyor

TÜRK Hava Yolları (THY), uçaklarına ikram hizmeti veren Türk işadamı Atilla Doğudan’ın sahibi olduğu Viyana merkezli DO&CO ile yollarını ayırıyor. THY, yüzde 50 ortağı olduğu TURKISH DO&CO ile yeni Havalimanı’nda beraber çalışmayacak. THY’nin yeni ortağı Singapurlu SATS şirketi olacak

Kanada ve Meksika, ABD'nin tekliflerini reddedecek iddiası

ABD Başkanı Donald Trump'ın Kuzey Amerika Serbest Ticaret Anlaşması'nın (NAFTA) yenilenmesine yönelik tekliflerinin, Kanada ve Meksika tarafından reddedileceği öne sürüldü.

Bol zamlı bütçe

TORBA tasarı ile yapılan vergi artışlarından bütçeye ne kadarlık gelir geleceği belli oldu. 2018 bütçe tasarısına göre Motorlu Taşıtlar Vergisi’nden (MTV) beklenen gelir yüzde 22.7, Kurumlar Vergisi’nden yüzde 24, harçlardan yüzde 22.2, para cezalarından beklenen gelir de bu yıla göre yüzde 31.5 artacak.

Ev sahiplerinden 1 milyarlık katkı

BÜTÇE harcamalarının 2018 yılındaki finansmanı amacıyla getirilen paketle ev sahiplerinden 1 milyar liralık katkı gelecek.

Şaşaa debdebe bitiyor

Başbakan Binali Yıldırım acil ihtiyaç ve güvenlik dışında kamuya yine araç alınmayacağını belirterek, 49 yıllığına kiralanan ve süresi dolmak üzere olan sahil otellerinin de istenirse satın alınabileceğini veya 49 yıllığına yeniden kiralanabileceğini açıkladı.