security iş ilanları (63 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 63 adet security iş ilanı bulundu. 7 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Üretmeyene para yok!

Yerli ilaç pazarını desteklemek, ithal ilaçların cari açıkta yarattığı sıkıntıyı ortadan kaldırmak için bir süredir ilaç firmalarıyla görüşen Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), ‘Türkiye’de üret’ teklifini kabul etmeyen firmaların 54 ilacını ödeme listesinden çıkardı. Türkiye’de ilacın en büyük alıcısı devletin listesinden çıkmak firmalar için büyük sıkıntı. 

Son Dakika Haberi: Garanti'nin yüzde 9.95’lik hissesi satıldı

İspanyol banka BBVA, Garanti Bankası’nın yüzde 9.95’ini Doğuş Grubu’ndan satın aldı.

Muhammed Ali gibiyiz

Vergi Dairesi’ne sundukları bilançoya göre (6.3 milyar lira zarar) konuşanlar olduğunu öne süren THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, “Vergi Usul Kanunu’nda amortismanlar 10 yılken, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları’nda 20 yıl. Bizim gibi uzun vadeli iş yapan şirketler için bu çok büyük farklılık oluşturabiliyor. 10 Mart’ta bilançomuzu açıklayarak merakları gidereceğiz. Eylül ayından itibaren kâra geçebiliriz” dedi.

Ayda 300 lira alıyorum abi!

İSTANBUL Fatih Küçükpazar’daki tekstil atölyelerinin ardından çocuk işçilerin çalıştırıldığı iddia edilen İkitelli’de ayakkabı üretimi yapılan bir sanayi sitesindeyiz. Burası da Küçükpazar’dan farklı değil.

İstihdam teşviki için İşkur şartı

OHAL kapsamında çıkarılan 687 sayılı kararname ile getirilen ek istihdam teşvikine ilişkin uygulamanın çerçevesi belirlendi.