seker imal iscisi iş ilanları (7 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
Toplam 7 adet seker imal iscisi iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Haziranda işsizlik tek haneye iner

EKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci, haziranda işsizliğin tek haneye düşmesini beklediklerini dile getirerek, “Hedefimiz bunun kalıcı bir şekilde yüzde 10’un altında tek haneli rakamlarda kalması” diye konuştu.

Üst lig için ince işçilik

“Türkiye’nin yeni bir atılıma ihtiyacı var” açıklamasını yapan AK Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, hedeflerinin Türkiye’yi yüksek gelire sahip ülkeler arasına çıkarmak olduğunu belirtti. Yılmaz, bunun için artık makro politikaların yetmeyeceğini mikro konularda daha fazla çalışılacağını vurguladı.

KOBİ'lere güçlü 'katılım'

Katılım bankalarının KOBİ’lere verdikleri kredilerin oranı yüzde 35’e yükselirken, 5 bankanın işletme kredilerindeki payı yüzde 7’ye çıktı. Katılım bankaları bugüne kadar da 6 milyar TL’lik de KGF kredisi kullandırdı.

Havada 'Berlin' savaşı

Air Berlin’in geçici iflas dilekçesi vermesi ve ardından yolcuların mağdur olmaması için Alman hükümetinin devreye girmesi havacılık sektörünü karıştırdı. Alman hükümetinin Air Berlin için Lufthansa ve Easyjet ile görüşmesine İrlanda şirketi Rynair’dan tepki geldi. Easyjet’in rakibi Rynair, anlaşmanın rekabet kurallarına aykırı olduğunu ve konuyu AB Komisyonu’na taşıyacağını açıkladı.

'Akıllı' kurbanlık

AKILLI telefonlar artık kurbanlık alacağınız hayvanın tüm bilgilerini öğrenmenizi sağlayacak. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın yeni uygulamasının amacı, vatandaşların kurban alırken yanıltılmasını engellemek.