sofor surucu iş ilanları (439 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 439 adet sofor surucu iş ilanı bulundu. 44 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Türkiye'nin en köklü hastanesi için yeni plan

Türkiyenin en önemli hastanelerinden biri olan Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ile hastanenin yakınında bulunan Türkiyenin en büyük spor salonu olan Sinan Erdem Spor Salonunun da içinde bulunduğu yaklaşık 1 milyon metrekarelik alan için plan değişikliği yapıldı. Yeni plana göre 1927 yılından beri hizmet veren 90 yıllık hastane yenilenip ek binalar yapılacak, alana bir de sosyal tesis inşa edilecek.

LÖSEV'den 'farkındalık yaratma' paneli

LÖSEV, 8 yıl önce başlattığı “Sen De Kansere Dur De” projesi ile kansere karşı Türkiye toplumunda önemli bir farkındalık oluşturduğu çalışmalarına bir yenisini ekliyor. Hem ekonomik hem de sağlık sorunlarını artışlarına dikkat çekebilmek için “Sen De Kansere Dur De” kampanyası kapsamında “Yerli Malı” kavramını bir panel ile tekrar gündeme taşınıyor. Panel 27 Nisan''da İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Rusya'dan çok önemli petrol açıklaması

Rusya, petrol üretiminin azaltılması anlaşmasının sekteye uğraması halinde üretimi artırabileceği sinyali verdi.

PTT personel alımı başvuru sonuçları açıklandı! Şimdi hangi işlemler yapılacak?

PTT personel alımı başvuru sonuçları kurumun internet sitesi üzerinden açıklandı. Türkiye genelinde birçok noktaya yapılacak olan PTT personel alımı sonuçları, adayların erişimine açıldı. İşte, PTT personel alımı sonuçları ve atamanın ardından gerçekleştirilmesi gereken işlemler hakkında detaylı bilgiler

Pimaş, Rusya'daki şirketi için tasfiye kararı aldı

PVC, kapı ve pencere sektörünün köklü şirketlerden biri olan Pimapen'in kurucusu Pimaş, Rusya'da tasfiyeye gidiyor.