sogutma iş ilanları (219 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 219 adet sogutma iş ilanı bulundu. 22 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


4’ü Alman 8 dev YEKA için yarışacak

‘Rüzgârın çılgın projesi’ diye adlandırılan rüzgâr enerjisinde bin megavatlık kapasite kurulmasını sağlayacak Rüzgâr Enerjisi Yenilenebilir Enerji Kaynak Alanı (YEKA) ihalesine dünyanın en büyük türbin üreticilerinden teklif yağdı. Dünyanın ilk onunda yer alan türbin üreticilerinin 8’i ihaleye yerli ortaklarla kurdukları konsorsiyumlarla teklif verdiler.

Almanya seferberliği

Başbakan Binali Yıldırım ve 19 Alman şirketinin yöneticisi Çankaya Köşkü’nde kahvaltıda buluştu. OHAL’den, Almanya ile yaşanan gerilimin etkilerine, gelecekteki yatırımlardan şu süreci iyi yönetmek için ne yapılması gerektiğine kadar her şey masaya yatırıldı. Ekonomi bakanları sonbaharda Almanya yolcusu, Alman yöneticilerle görüşüp önyargıları kıracak.

Merkez Bankası’na 445 milyon teklif

BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) öncülüğünde İstanbul Ataşehir’de hayata geçirilen İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ndeki (İFM) Merkez Bankası binasının ihalesi üçüncü kez dün yapıldı.

İşte bakanı isyan ettiren tablo

Tarım Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, dünyada yaşanan büyük israfa vurgu yaparak, porsiyonların küçülmesi önerisinde bulundu. Biz de israfın boyutunu inceledik ve bireysel olarak atabileceğimiz adımları listeledik. İsrafın boyutu büyük değil, çok büyük… Gıda israfı dünya çapında trilyon dolarlık bir sorun.

Boğaz’a kazıklı deniz feneri iptal

KIYI Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından, İstanbul Boğazı’na yapılması planlanan “Kazıklı Deniz Feneri İnşaatı” ihalesi iptal edildi. Gerekçe olarak da ihaleye verilen en avantajlı teklifin dahi yaklaşık maliyetin üzerinde olması gösterildi. İhale dosyasında yer alan bilgilere göre denize yapılması planlanan deniz feneri yaklaşık 8 metre yüksekliğinde olacak, denize çakılacak 24 metrelik çelik kazıklar üzerine oturtulacaktı.