tamir iş ilanları (140 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 140 adet tamir iş ilanı bulundu. 14 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Hanım eli değecek

ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda devir teslim töreni yapıldı. Yeni Bakan Jülide Sarıeroğlu, ilk icraatlarının 180 günlük eylem planı olacağını söyledi.

140 milyar TL borçluyuz

32 yıllık KDV Kanunu’nu değiştirmek için tüm taraflardan görüş aldıklarını dile getiren Maliye Bakanı Naci Ağbal, “Tüketim değil üretim vergisine dönmüş. Reel sektörün devletten 140 milyar lira KDV alacağı var” diye konuştu.

Otomobil ihracatı yatırımlarla uçtu

OTOMOTİV Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Sabuncu, yılın ilk yarısında binek otomobil ihracatındaki artışın yüzde 71’e ulaştığını belirterek, “Toyota, Oyak Renault, Tofaş, Hyundai Assan ve Honda son dönemde yeni binek otomobil modellerine önemli yatırımlar yaptılar. Bunun sonuçlarını da bugün görebiliyoruz. Bu önemli yatırımlar ile ülkemizin motorlu araç üretim kapasitesi 2 milyon adet sınırına dayandı. Motorlu araçlar üretimimiz 1.5 milyon adede, ihracatımız 1.1 milyon adede yükseldi. Bu rakamların bu yıl daha da yukarı çıkmasını bekliyoruz” dedi.

Alman Bosch'tan Türkiye'ye 650 milyon TL yatırım

ALMANYA ile Türkiye arasında yaşanan siyasi gerginliğe rağmen Bosch Türkiye ve Orta Doğu Başkanı Steven Young, "Yatırımlarımıza 2017'de devam ediyoruz. Bu yıl Türkiye'ye grup olarak 650 milyon lira yatırım yapıyoruz ve bu yatırımın aslan payı da Bursa'ya gelecek” dedi.

Çektiğini buluyor

E-ticaret şirketi Hepsiburada, internetten alışverişi kolaylaştırmak ve hızlandırmak için yeni özelliğini devreye aldı.