tanitim elemani iş ilanları (215 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 215 adet tanitim elemani iş ilanı bulundu. 22 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Hububat, baklagil, mısır destek başvurularında son gün ne zaman?

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 30 Eylül 2016 tarihinde başlayan hububat, baklagil ve dane mısır fark ödemesi desteği başvurularının, 28 Nisan 2017’de sona ereceğini açıkladı.

Suudi Arabistan'daki iki havalimanının işletilmesi için kritik imza

TAV Havalimanları Holding'in Al Rajhi Holding Group ile oluşturduğu konsorsiyumun Suudi Arabistan'daki iki havalimanının işletilmesi için seçildiği resmi olarak duyuruldu.

Türkiye'nin en az nüfuslu iline büyük turizm yatırımı

Türkiye'nin nüfus bakımından en küçük ili olan Ardahan'daki Yalnızçam Dağı'na, Avrupa Birliği (AB) desteğinde yapılacak, 3 kilometrelik modern telesiyej hattına sahip 6,2 milyon avroluk turizm projesiyle bölgenin cazibe merkezi haline getirilecek.

Borsa tarihi zirveye yakın

Haftaya yükselişle başlayan Borsa İstanbul, yükselişini sürdürerek tarihi zirveye yaklaştı.

İndirimli elektrikte tüketici lehine düzenleme yolda

Tüketici Başvuru Merkezi (TBM) Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulunun (EPDK), "serbest tüketici" limitinin bu yılın başından itibaren yıllık 3 bin 600 kilovatsaatten 2 bin 400 kilovatsaate indirilmesinin ardından dilediği şirketle sözleşme yapma hakkına kavuşan 8,4 milyon abonenin korunması için yönetmelik taslağı hazırladığını belirterek, "EPDK'nın kalıcı çözüm sağlamak için mevcut yönetmelikte değişiklik hazırlığına başlaması, son derece gerekli ve olumlu bir girişimdir." dedi.