tanitim temsilcisi iş ilanları (154 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 154 adet tanitim temsilcisi iş ilanı bulundu. 16 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Hükümet çözüm buldu, artık o ilaçlar...

Hükümet, üretici ve depoların ilaç fiyatlarında kur değişiminin 45 gün sonra yürürlüğe girmesi nedeniyle antibiyotikler, tansiyon ve astım ilaçlarını piyasaya sürmemesinden kaynaklı soruna çözüm buldu.

93 elektrik şirketine ceza!

EPDK tarafından aboneleri isteği dışında serbest tüketici portföyüne almaya çalışan 93 elektrik şirketinin ikili sözleşmeler kapsamında yeni tüketici kaydetmesi 3 ay boyunca engellenecek.

3.5 tonluk Ford Transit’ten TIR filolarına

Merkezi Almanya’nın Offenbach kentinin yakınlarındaki Hainburg kasabasında bulunan Tunç Trans, bir aile şirketi. Rhein Main Bölgesi’nde faaliyet gösteren şirketi, 1989 yılında Nimet ve Ergun Tunç çifti kurmuş. Ama şimdi Tunç çiftinin çocukları Rukiye Tunç Tuygar ile Bayram Tunç da şirketin yönetiminde söz sahibi. Rukiye Tunç Tuygar, şirketin CEO’su... “Bizde patronluk dörde bölündü” diyen Tunç Tuygar, 3.5 tonluk Ford Transit’le başlayan ve TIR filolarına ulaşan Tunç Trans’ın macerasını Kazım Doğan’a anlattı.

Dev projede yerliler Trump'a karşı

Yaklaşık 3 milyar 700 milyon dolar harcanan ve endüstrileşmiş eyaletlerde üretimle istihdama olumlu katkı yapması öngörülen petrol boru hattı projesi, Amerikan yerlileri ve çevrecilerle ABD hükümetini karşı karşıya getirdi.

5 yılda 2,5 milyar dolarlık yatırım yapacak

IC İÇTAŞ Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Çeçen: "Gelecek 5 yılda enerjide toplam 2,5 milyar dolarlık bir yatırım projeksiyonumuz var" açıklamasında bulundu.