tekstil boya ve kimyasallari iş ilanları (9 adet)

  • 1
Toplam 9 adet tekstil boya ve kimyasallari iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

TAŞERONLAŞMA SON BULMALI

HAK-İŞ/HİZMET-İŞ Sendikası Kadın Komitesi Başkanlar Kurulu, HAK-İŞ Genel Başkanı ve HİZMET-İŞ Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan başkanlığında Ankara’da toplandı.

TAŞERONA KADRO KONUSUNDA EKK'DAN BİR SONUÇ ÇIKTI MI?

720 bin taşeron işçi artık kadro konusunun netleşmesini bekliyor. Peki Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısında Taşerona Kadro Görüşüldü mü? Detaylar haberimizde...

HAK-İŞ'TEN TAŞERON AÇIKLAMASI

Hizmet-İş Tokat İl Başkanı ve Hak-İş Tokat İl Temsilcisi Resul Demir, taşeron işçiler konusunun kangren haline geldiğini, bu konunun bir an önce çözülmesi gerektiğini söyledi.

TAŞERON DÜZENLEMESİNDE BELLİ BİR NOKTAYA GELİNDİ'

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi Başkanı Yaşar Taşkın Koç'un moderatörlüğünde TRT Haber ekranlarında gazetecilerin sorularını cevapladı.

TAŞERONA KADRO AÇIKLAMASI

Taşeron işçiler ne zaman kadroya geçecek taşerona kadroda son durum ne sorusu yanıt buldu. Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Mehmet Müezzinoğlu canlı yayında taşerona kadroyla ilgili açıklama yaptı.

AĞBAL'DAN ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞANLARA UYARI!

Naci Ağbal " 1300 Liranın ALtnda Para Yatarsa işverenlerine başvursunlar. İşvereninden gerekli açıklamayı almazlarsa Vergi Dairesi'ne Başvursunlar. Asgari Ücretliler mutlaka bordrolarını mutlaka kontrol etsinler.

TAŞERONA KADRODA SON DURUM AÇIKLAMASI

50 bin taşeron işçi kadro bekliyor. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş 28 Kasım'da taşerona kadro verilmesiyle ilgili açıklama yaptı. Peki taşeron işçilere kadro verilecek mi?

HİZMET-İŞ BAŞKANI ARSLAN'DAN TAŞERON AÇIKLAMASI

HİZMET-İŞ BAŞKANI ARSLAN'DAN TAŞERON AÇIKLAMASI