torna freze ustasi iş ilanları (13 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 13 adet torna freze ustasi iş ilanı bulundu. 2 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Fındığa müdahale

2009 yılından bu yana serbest piyasada belirlenen fındık fiyatlarına, Toprak Mahsulleri Ofisi’nden Nisan 2017’den sonra bir müdahale daha geldi.

Tüm zamanların en iyi yazı

ÜNLÜ & Co Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Ünlü bu aralar Türkiye’ye gelen yatırımcıların yatırım hedefleri nedeniyle çok meşgul. “Tüm zamanların en iyi yazını geçiriyoruz” diyen Ünlü, yıl sonuna kadar Türkiye’ye gelen yabancı yatırımın 10 milyar doları aşacağı görüşünde.

AYM'den sendikal etkinlik cezasına vize

ANAYASA Mahkemesi (AYM) sendikal haklarla ilgili önemli bir karar verdi.

Gölet kapış kapış

YAKLAŞIK 2.5 yıl önce Başakşehir Belediyesi, Bahçeşehir’de gölet alanının yanında yer alan parsele yönelik bir ihale düzenledi. Belediye bu ihaleyle hem gölet alanını büyütmeyi hem de bu alanda 11 bin metrekarelik dükkânlar inşa etmeyi planladı.

Bu inekler hem süt hem elektrik üretiyor

Sütaş yakında ihtiyacı olan tüm enerjiyi çiftliklerindeki gübre ve fabrikalarının organik atıklarından üretecek. Aksaray’daki tesislerini birlikte gezdiğimiz Sütaş Sürdürüle-bilirlik Komitesi Başkanı Duygu Yılmaz, “Buradaki süt fabrikasının elektrik ihtiyacının yüzde 92’sini, ineklerimizin gübrelerinden ve fabrikala-rımızın organik atıklarından üretiyoruz. Türkiye’nin en büyük biyogaz ve enerji üretim tesisi” diyor.