uretim muduru tekstil iş ilanları (35 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 35 adet uretim muduru tekstil iş ilanı bulundu. 4 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

BAĞ-KUR’LUNUN GÜNAHI NE?

Sosyal güvenlik reformuyla birlikte Bağ-Kur’lu vatandaşlar 2008 yılı Ekim ayından itibaren emeklilik ve sağlık sigortasından sonra iş kazası ve meslek hastalığı sigortasına da kavuştular.

BES KONUSUNDA ARAYAN KİŞİLERE İTİBAR EDİLMEMELİDİR

Hazine Müsteşarlığı: Otomatik katılım sistemi kapsamında emeklilik planına dahil edilecek çalışanlara, birileri tarafından sisteme dahil olup olmayacaklarına ilişkin soru sorulması kesinlikle söz konusu değildir. Emeklilik şirketleri tarafından, otomatik katılım sistemine dahil olup olmama konusunda aradığını iddia eden kişilere itibar edilmemesi gerekmektedir.

80 BİN EMEKLİYE 3 MİLYAR LİRA ÖDEME

30 yıldan fazla çalışan 80 bin emeklinin ikramiye farkının ödenmesi için harekete geçildi. 80 bin civarındaki 40-46 yıl arası çalışmış emekliye 3 milyar lira tutarında ödeme yapılacak.

EMEKLİYE YENİ YIL HEDİYESİ

Emekliler, promosyon için devreye giren Başbakan Yıldırım’dan yılbaşında müjde bekliyor. TÜED Başkanı çağrı yaptı: Rakamların yükseltilmesini bekliyoruz. Beklentileri karşılayacak bir tutar istiyoruz

EMEKLİNİN GÖZÜ OCAK ZAMMINDA

Emeklilerin aylıkları her yıl ocak ve temmuz ayında artar. Dolayısıyla, emekliler yılbaşında ve ortasında ne kadar zam alacaklarını merak ederler. Geçtiğimiz yıl 100 TL seyyanen zamla birlikte emeklilerin eline geçen rakam ciddi anlamda artmıştı. Bu yıl artış oranı az çok belli oldu. Emekli aylıkları, tam olarak TÜİK ocak ayının üçünde aralık ayı enflasyon rakamlarını açıkladığında ortaya çıkacak. Peki, hangi emekli ne kadar zam alacak? Memur emeklilerinin zam oranı ne olacak? Bu sorulara bugünkü yazımda cevap vereceğim.

GÖREV TAZMİNATINA HAK KAZANMAK İÇİN NE KADAR ÇALIŞMAK LAZIM?

Emekli maaşlarının miktarını etkileyecek şekilde Devlet memurlarının “görev tazminatı”na hak kazanması, bazı görevlerde belli sürelerle bulunmaları halinde mümkün olabilmektedir.

ÇALIŞANLARIN ZORUNLU BİREYSEL EMEKLİLİĞİ KONUSUNDA GENELGE ÇIKTI

Yayımlanan “Bireysel Emeklilik Sistemine Otomatik Katılım” konulu Başbakanlık Genelgesinde, çalışanların bireysel emeklilik sitemine otomatik katılımının sağlanmasında kamu kurum ve kuruluşlarınca alınması gereken tedbirlere ilişkin bazı hususlara değinildi.

BAŞBAKANDAN EMEKLİLERE MÜJDE!

Emeklilere promosyonu Başbakan Yıldırım çözecek. Bankalardan, maaşa göre promosyonda tekliflerini artırmaları istenecek. Yıldırım, ‘Yıl sonuna kadar bir esasa bağlayacağız’ dedi...