uretim personeli iş ilanları (200 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 200 adet uretim personeli iş ilanı bulundu. 20 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Sıkı denetim, kırtasiye ürünlerine güveni artırdı

 Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: "Kırtasiye ve okul kıyafetlerine yönelik ağustosta başlayan sıkı denetimler eylül ayı boyunca devam edecek. Kırtasiye ürün grubunda 2011 yılında ilk kez yapılan denetimlerde yüzde 53 olan güvensizlik oranı, 2017 yılında yüzde 1,5 olarak gerçekleşmiştir" açıklamasında bulundu.

İşadamları, Türk konsolosluğunda bir araya geldi

Türkiye’nin Londra Başkonsolosluğu rezidansında düzenlenen resepsiyonda, İngiltere’de faaliyet gösteren Türk ve yabancı iş adamları bir araya geldi. Türk İngiliz Ticaret ve Sanayi Odası (TBCCI) tarafından verilen resepsiyona, Başkonsolos Çınar Ergin ile eşi Deniz Ergin ev sahipliği yaptı. Resepsiyonda katılımcıların kendini, işini tanıtmaları, birbirleriyle tanışmaları sağlandı.

Erkunt Traktör, Hintli Mahindra'ya satıldı

Dünyanın en büyük traktör üreticilerinden Hindistan merkezli Mahindra & Mahindra, yılbaşında Hisarlar'ı alarak girdiği Türkiye pazarında ikinci büyük satın almayı da gerçekleştirdi. Mahindra & Mahindra, en büyük traktör firmalarından Erkunt Traktör'ü satın aldı. Mahindra'nın satış için 76 milyon dolar ödediği öğrenildi

Ülker'in "1 Nisan Şakası" reklamına ceza

Reklam Kurulunca, toplumda endişe ve tedirginliğe neden olduğu belirtilen "Ülker 1 Nisan Şakası" temalı reklam kampanyası dolayısıyla TBWA ve Plasenta Reklam Hizmetlerine toplam 301 bin 766 lira idari para ve durdurma cezası verildi.

Alternatifbank'a yeni genel müdür

Kaynakların verdiği bilgiye göre, Katar sermayeli Alternatifbank'ta genel müdür görevine Akbank genel müdür yardımcılığı pozisyonundan geçen hafta ayrılan Kaan Gür getiriliyor.