uzman yazilim muhendisi iş ilanları (86 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 86 adet uzman yazilim muhendisi iş ilanı bulundu. 9 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


İş dünyası zirvede buluştu

Sakarya Ekonomi Zirvesi’nde düzenlenen panelin ardından zirveye katılanlar iş dünyasının sorunlarını ve Sakarya’daki fırsatları gündeme getirdi. Siyasilere ve bürokrasiye sesini duyurmak isteyen iş dünyası temsilcileri şu görüşleri paylaştı:

Ülker ve Nissin, fabrikayı Oba'ya satıyor

Yıldız Holding, bilindiği üzere geçtiğimiz yıllarda Japonya'nın en büyük gıda şirketi Nissin ile işbirliği kararı almıştı.

'Ucuz' diye aldılar başlarına gelmeyen kalmadı

Yabancı plakalı araçların ülkede kalma süresinin 2 yıla uzatılması yeni bir dolandırıcılık türünü de ortaya çıkardı. Gürcistan’da bir şebekenin Antalya’da ağına düşürdüğü kişileri ucuz araba satma bahanesiyle dolandırdığı iddia edildi.

Alman firmaların yöneticileri Başbakan Yıldırım görüşmesini değerlendirdi

Başbakan Binali Yıldırım ile görüşen Alman firmaların yöneticileri toplantıyı değerlendirdi. Yöneticiler; "Ohal ile ilgili bir takım yeni düzenlemeler olabilir diye düşünüyoruz. detay vermedi sayın Bakanımız. ama sonbahara kadar olumlu gelişimler olabileceği müjdesini verdi detay vermedi. Belki sonbaharda böyle bir paket düzenlenecek. Bire bir ceo’larla Almanya’da anlatılacak ki bu şekilde yatırımların devamı sürsün buradaki endişeler ortadan kalksın diye. Bütün söylediklerimizi not aldılar. Hak verdiler. Yakında olumlu gelişmelerin olacağını müjdesini de verdiler" açıklamasında bulundu.

Cacharel ürünleri artık Hepsiburada’da

Hepsiburada, giyim ve modada yeni bir marka işbirliğine imza atarak Cacharel’le anlaştı. Fransız moda markası Cacharel’in ürünlerine online olarak, kendi web sitesi dışında artık Hepsiburada’dan da erişilebilecek.