web iletisim sorumlusu iş ilanları (3 adet)

  • 1
Toplam 3 adet web iletisim sorumlusu iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Fitch'ten İzmir açıklaması! Sürpriz karar

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, İzmir Büyükşehir Belediyesinin ulusal kredi notunu, "AAA"ya yükseltti.

30 bin kişiye iş imkanı sağlayacak

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü: "Kuruluş işlemleri tamamlanan Hatay Hassa OSB ile tüzel kişilik kazanan OSB sayısı 300'e ulaştı" açıklamasında bulundu.

Domates üretiminin yarısı beş ilde

Türkiye'de geçen yıl 12,6 milyon ton domates üretimi yapılırken, Antalya 2 milyon 410 bin tonla ilk sırada yer aldı. Domates üretiminde Anlatya'yı 1 milyon 575 bin tonla Bursa, 975 bin tonla Manisa, 945 bin tonla İzmir takip etti - Bu yılın ilk çeyreğinde en fazla domates ihracatı 32,4 milyon dolarla Belarus'a yapıldı.

Hurma alacaklar dikkat! Ucuz sandığınız hurmada büyük oyun...

TÜKETİCİ Dernekleri Federasyonu (TÜDEF), iftar ve sahurun vazgeçilmezi hurma alışverişi konusunda vatandaşlara kritik bir uyarıda bulundu. Federasyon, vatandaşın doğal, besleyici, sağlıklı diye aldığı hurmaların glikoz şurubuyla tatlandırılarak satıldığına dikkat çekti.

Türkiye'de sağlık harcamaları artıyor

Sağlık Ekonomisi ve Politikası Derneği (SEPD) ile Sosyal Güvenlik Uzmanları Derneği (SGU) tarafından düzenlenen kongrede, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verileri ile akademisyenlerin yaptığı araştırmaların sonuçlarına göre, katastrofik sağlık harcaması – fakirleştirici sağlık harcaması yapan hane sayısının artışa geçtiği açıklandı.