web master iş ilanları (29 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 29 adet web master iş ilanı bulundu. 3 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.Toyota yeni modeli Yaris GRMN'yi tanıttı

Toyota'dan yapılan açıklamaya göre, Toyota yeni modeli Yaris GRMN'yi tanıttı. Motorsporlarına 17 yıl aradan sonra tekrar dönen Toyota, WRC'den ilham alarak ürettiği Yaris GRMN ile segmentinde performans çıtasını daha da yukarıya taşıyor. Ralli aracı ile standart Yaris arasında köprü kuran Yaris GRMN, sadece 400 adet limitli olarak üretildi ve bu 400 adet online ön satışa çıktıktan sonra 3 gün içinde tamamen tükendi.

Mitsubishi yan aynaları arabadan attı!

Otomotiv devi Mitsubishi, yeni nesil araçlarında bir dizi yeni teknolojiyi deniyor. Bunlardan biri de yan aynaların bulunmadığı yeni nesil otomobilleri...

İşte karşınızda 2019 Volkswagen Jetta

Detroit Auto Show 2018'e katılan Volkswagen, en çok satan otomobilinin yeni sürümü 2019 VW Jetta'yı tanıttı. Jetta artık Golf, Audi TT ve A3'ün paylaştığı MQB platformu ile birlikte yoluna devam ediyor. Tesadüfen otomobilin ön ve arka tamponları oldukça yüksek miktarda Audi DNA'sına sahip gibi görünüyor. Yeni platform ayrıca arka koltuklar için daha yüksek tavan ve buna rağmen daha ince bir tasarım anlamına geliyor.

Nissan, 2017 yılını rekor satışla tamamladı

Nissan Türkiye Genel Müdürü Sinan Özkök, Nissan Türkiye'nin 2017 yılını 34 bin 822 adet satış ve yüzde 3,64 pazar payı ile rekorla kapattığını bildirdi.

Chrysler, Çin'deki 19 binden fazla aracını geri çağırdı

ABD'li otomobil üreticisi Fiat Chrysler, Çin'deki 19 bin 572 aracını geri çağırdı.

Çinlilerden dev araba otomatı

Çinli internet devi Alibaba, içerisinden araba çıkan ve araba satışlarına yardımcı olacak dev otomatlar açmaya başlıyor!

Audi yüz binlerce aracını geri çağırdı!

Almanya`nın önemli otomobil üreticilerinden Audi firması, yangın tehlikesi yüzünden 330 bin aracı geri çağırdı.

Görenleri şaşırttı! İşte yeni oyuncağı

Görenleri şaşırttı! İşte yeni oyuncağı