web portal yoneticisi iş ilanları (3 adet)

  • 1
Toplam 3 adet web portal yoneticisi iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


7 fındık işçisine toplu cenaze namazı

SAKARYA'nın Hendek ilçesinde fındık bahçesine giderken traktörün devrilmesi sonucu hayatını kaybeden 7 işçi için Mardin'in Kızıltepe ilçesinde toplu cenaze namazı kılındı.

1.1 milyon kadın ‘evine döndü’

TÜRK Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu’ndan (TÜRKONFED) derneğin bu yıl sonunda üçüncüsü yayımlanacak ‘3. İş Dünyasında Kadın Raporu’nun ikinci faz sonuçlarını paylaştı.

‘Muhatabımız Avrupa Birliği’

GÜMRÜK ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, “Bizim esasında Gümrük Birliği güncellemesinde muhatabımız Avrupa Birliği (AB). AB'nin kendi değerleri var. Biz, AB ile ticaretin mümkün olduğunca geliştirilmesinden yanayız” dedi.

‘Mavi Kaplumbağalar’ için 3 bin başvuru

TÜRKİYE’nin önde gelen turizm beldelerinden, en büyük turizm yatırımlarının bulunduğu Antalya Belek aynı zamanda nesli tükenmekte olan kaplumbağaların da hayat bulduğu bir yer.

1.5 milyon kişi tatile çıkıyor

PROFESYONEL Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Hakan Duran, bayram tatilinin 10 güne çıkarılmasının turizm sektörüne doping etkisi yaptığını belirterek, “Kurban Bayramı sürecinde iç pazarda 1.5 milyon kişinin tatil yapacağını tahmin ediyoruz. Otellerin çoğu şimdiden yüzde 100 doldu” dedi.