yalitim iş ilanları (82 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 82 adet yalitim iş ilanı bulundu. 9 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Dev havayolu kayyuma devredilebilir

İtalyan havayolu Alitalia'nın, finansman sorununun aşılması için hazırlanan yeniden yapılandırma teklifinin çalışanlar tarafından reddedilmesinin ardından şirketin kayyuma devredilmesi gündeme geldi.

Nurettin Canikli'den flaş kıdem tazminatı açıklaması

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, İstanbul Sanayi Odası (İSO) Meclisi'nin aylık olağan toplantısına katıldı. Canikli, meclis üyelerine hitaben yaptığı konuşmasında, 'Kıdem Tazminatı Fonu'nda da sona yaklaşıldığını söyledi.

‘Grand Ravza’ için geri sayım başladı

İNŞAAT sektöründe birçok önemli projeye imza atan Grand Ravza’nın Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Karaoğlanoğlu, şimdi de turizm alanında büyümeye başlayacaklarını açıkladı.

Turizm ile öne çıkıyor

Giresun’un son dönemlerde turizm alanında öne çıkmaya başladığını söyleyen Turizm İşletmeleri Platformu Derneği Başkanı Mustafa Yılmaz, “Şehrimizde gezilip görülecek çok yer var. Tarih ve doğa severler için harika bir yer” dedi.

Giresun’da çevre çalışmaları hızlandı

Giresun Belediyesi şehir içi çöp toplama sisteminde yeni bir uygulamayı hayata geçiriyor. Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, ilk kez uygulanacak sistemle çevre ve görüntü kirliliğini ortadan kaldıracaklarını ifade etti.