yapi ogretmeni iş ilanları (1 adet)

  • 1
Toplam 1 adet yapi ogretmeni iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Birleşik Arap Emirlikleri'ne çıkarma yapacak! 20 milyon dolarlık imza!

Makina ve Kimya Endüstrisi (MKE) Kurumu, yurtdışı pazarlara açılma konusundaki çabalarını artırarak sürdürüyor. Kurum son olarak Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 20 milyon dolarlık yeni bir ihracat anlaşmasına imza attı.

Fitch'ten İzmir açıklaması! Sürpriz karar

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, İzmir Büyükşehir Belediyesinin ulusal kredi notunu, "AAA"ya yükseltti.

30 bin kişiye iş imkanı sağlayacak

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü: "Kuruluş işlemleri tamamlanan Hatay Hassa OSB ile tüzel kişilik kazanan OSB sayısı 300'e ulaştı" açıklamasında bulundu.

Domates üretiminin yarısı beş ilde

Türkiye'de geçen yıl 12,6 milyon ton domates üretimi yapılırken, Antalya 2 milyon 410 bin tonla ilk sırada yer aldı. Domates üretiminde Anlatya'yı 1 milyon 575 bin tonla Bursa, 975 bin tonla Manisa, 945 bin tonla İzmir takip etti - Bu yılın ilk çeyreğinde en fazla domates ihracatı 32,4 milyon dolarla Belarus'a yapıldı.

Hurma alacaklar dikkat! Ucuz sandığınız hurmada büyük oyun...

TÜKETİCİ Dernekleri Federasyonu (TÜDEF), iftar ve sahurun vazgeçilmezi hurma alışverişi konusunda vatandaşlara kritik bir uyarıda bulundu. Federasyon, vatandaşın doğal, besleyici, sağlıklı diye aldığı hurmaların glikoz şurubuyla tatlandırılarak satıldığına dikkat çekti.