yapi teknisyeni iş ilanları (10 adet)

  • 1
Toplam 10 adet yapi teknisyeni iş ilanı bulundu. 1 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Rus internet şirketi Yandex'in karı arttı

Rus internet şirketi Yandex’in net karı, bu yılın ilk çeyreğinde 3,7 milyar rubleye yükseldi.

İsrail sürprizi

İsrail Enerji, Altyapı ve Su Kaynakları Bakanlığı Genel Direktörü Shaul Meridor "Türkiye'ye boru hattı İsrail için uygun bir ihracat alanı. 2 veya 3 senede İsrail gazı Türkiye'de olabilir" dedi.

Meyve sebze fiyatları için önemli gelişme! Melih Gökçek Twitter'dan duyurdu

ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, ilçelerde tanzim satış mağazası uyarısı yaptı. Ankara’da meyve ve sebze satanları ikaz ettiğini belirten Başkan Gökçek, "Fiyatlar, alış fiyatının 2 katından fazla olursa, her ilçede bir sebze/meyve tanzim satış mağazası açacağız. Fiyatlar düşmezse Ankara Tanzim Satış hayırlı olsun" dedi. Gökçek, Twitter’dan bu konuda bir de anket başlattı.

Borsa İstanbul rekor tazeledi

Borsa İstanbul'dan rekor üzerine rekor... Borsa İstanbul 100 endeksi, günün ilk yarısını yüzde 0,41 oranında yükselerek 94 bin 906 puandan tamamlarken, günün ikinci yarısında 95 bin 196 puanı görerek rekor tazeledi.

Suudi işadamından Türkiye yanıtı: İnşallah

BURSA Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Ticari Safari Projesi kapsamında, gıda sektörüne yönelik alım heyeti programına katılan Suudi Arabistanın Bin Dawood Marketler zinciri Yönetim Kurulu Üyesi Abdul Khaliq Bin Dawood, Türkiyeye yatırım yapacağının işaretini verdi.