yardimci ogretmen iş ilanları (23 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 23 adet yardimci ogretmen iş ilanı bulundu. 3 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.

EGM psikolog alım ilanı yayımladı

EGM psikolog alım ilanı yayımladıEGM psikolog alım ilanı yayımladı
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) kamu personeli alımı kapsamında 10 memur (Psikolog) alımı yapacağını duyurdu. EGM kamu personeli alımı detayları haberimizde yer almaktadır.

Kış saati uygulamasına tepkiler

Kış saati uygulamasına tepkilerKış saati uygulamasına tepkiler
Sabah erken saatte 07.00-08.00 arasında iş, okul veya kalkmak zorunda olan herkes bu durumdan şikâyetçi ve düzeltilmesini istiyorlar. Memurlar da bu konuda muzdaripler. Hükümet kış saati uygulamasında geri adım atmayacak.

YÖK 896 araştırma görevlisi alımı başvuru son günü

YÖK 896 araştırma görevlisi alımı başvuru son günüYÖK 896 araştırma görevlisi alımı başvuru son günü
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından üniversiteler için açılan kadrolara göre 896 araştırma görevlisi alımı için başvurular 8 Aralık'ta sona erecek. Başvuru şartları ve detaylar için tıklayınız.

Adalet Bakanlığı CTE 4 bin infaz koruma memuru alımı yapacak

Adalet Bakanlığı CTE 4 bin infaz koruma memuru alımı yapacakAdalet Bakanlığı CTE 4 bin infaz koruma memuru alımı yapacak
Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 3269 sayılı Uzman Erbaş Kanununa tabi en az iki yıl çalışmış, kendi isteği ile ayrılmış olanlardan 4000 infaz koruma memuru alımı için başvuru tarihlerini açıkladı.

Tıpta Yan Dal Eğitimi Uzmanlık Giriş Sınavı (YDUS) sınav yerleri açıklandı

Tıpta Yan Dal Eğitimi Uzmanlık Giriş Sınavı (YDUS) sınav yerleri açıklandıTıpta Yan Dal Eğitimi Uzmanlık Giriş Sınavı (YDUS) sınav yerleri açıklandı
Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavının (YDUS) sınavı giriş yerleri açıklandı.

İŞKUR'dan İEP kursları ile meslek öğrenme ve günlük 50 TL kazanma fırsatı

İŞKUR'dan İEP kursları ile meslek öğrenme ve günlük 50 TL kazanma fırsatıİŞKUR'dan İEP kursları ile meslek öğrenme ve günlük 50 TL kazanma fırsatı
İşsizlere İŞKUR’un düzenlediği işbaşı eğitim programlarına katılarak hem meslek sahibi olma hem de günlük 50 TL kazanama fırsatı. Kurslara ilkokul, ortaokul, lise, önlisans ve lisans mezunları başvurabilecek.

Göynük Belediyesi geçici işçi alımı yapacak

Göynük Belediyesi geçici işçi alımı yapacakGöynük Belediyesi geçici işçi alımı yapacak
Bolu, Göynük belediye başkanlığı tarafından Devlet Personel Başkanlığının sitesinde yayınlanan ilanla beş geçici kamu işçisi alımı yapılacak. Başvuru şartları ve detaylar için tıklayınız.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı kıdem tazminatı hakkında açıklamalarda bulundu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı kıdem tazminatı hakkında açıklamalarda bulunduÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı kıdem tazminatı hakkında açıklamalarda bulundu
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kıdem tazminatı hakkında açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde.