yeni baslayan iş ilanları (911 adet)

  • 1
  • 2
Toplam 911 adet yeni baslayan iş ilanı bulundu. 92 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


Papara, bir yılda 300 bin kullanıcıya ulaştı

Elektronik Para Kuruluşu lisansına sahip Papara, banka olmadan bir bankanın yapabileceği birçok hizmeti sağlayabiliyor. Bir yıllık geçmişi olan şirket, ortalama yaşı 20-22 olan 300 bin kullanıcıya ulaştı.

Saat 21:00'e dikkat!... Dolar nasıl etkilenir?

FED kararı bugün saat 21.00'de açıklanıyor.

“Birleşik Krallık boşanma tazminatı için 20 milyar Euro teklif edecek” iddiası

Birleşik Krallık Başbakanı Theresa May’in ülkenin Avrupa Birliği’nden (AB) ayrılması (Brexit) karşılığında 20 milyar Euro ödenmesi için hazırlık yaptığı öne sürüldü.

Fuara yabancı alıcılardan yoğun ilgi

CNR Food İstanbul, 45 ülkeden gelen 4 milyar dolarlık ithalat hacmine sahip alıcılarıyla kapılarını açtı. Açılış konuşmasını yapan T.C Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci “CNR Food İstanbul’a yabancı alıcıların ilgisinin yoğun olduğunu görüyoruz. İstikrarımızı, güvenilirliğimizi ve kalitemizi koruduğumuz sürece dünya markası olmamamız için bir neden yok. Paris, Dubai, Münih neyse İstanbul’da odur” dedi.

KOSGEB'den işletmelere 2 yeni destek

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü: 'KOBİ Gelişim Destek Programı'nın yeni proje çağrısı kapsamında, işletmelere verilecek destek tutarının üst limitleri, 300 bin lira geri ödemesiz, 700 bin lira faizsiz geri ödemeli olmak üzere toplam 1 milyon lira olarak belirlendi'