yumurtaci tavuk yetistiricisi iş ilanları (59 adet)

İstediğiniz kriterlere uyan güncel ilan bulunmadığı için yakın olanlar listeleniyor.
  • 1
  • 2
Toplam 59 adet yumurtaci tavuk yetistiricisi iş ilanı bulundu. 6 sayfanın 1. sayfası görüntüleniyor.


'Viral yapmaya girişmek her zaman bir risk'

Kırmızı Dijital’de Allianz Global Assistance için hazırladığı “Allianz Yolda” çalışması ile “En İyi Viral Video” ve Opet Petrolcülük için hazırladığı “Araç Kullanırken Gözünüz Yolda Olsun” çalışması ile “En İyi Mobil Reklam” kategorilerinde Kırmızı ödülü kazanan Pure Kreatif Direktörü Öncü Doğu Gürsoy, projeleri hakkında bilgi verdi.

'Türkiye basketbol sahalarının ilk engelsiz tribününü inşa ettik'

People Initiative Chieff Business Development Officer (CBDO) Atakan Kural, “En İyi Dijital Reklam” ve “En iyi Sosyal Sorumluluk” ödüllerine gelen kadar geçen süreci paylaştı.

'İlk adımı iş işten geçmeden atmaları için gençleri motive ettik'

Mindshare Müşteri İlişkileri Başkanı (CCO) Aslıhan Anarat, Unilever-Knorr Programatik Açıkhava ve Cornetto Son Şans çalışmaları ile Kırmızı Dijital / En İyi Açık Hava veya Etkinlik Bağlantılı Reklam ve En İyi İnovatif Teknoloji Çözümü kategorilerinde Kırmızı kazanma hikayelerini anlattı.

'Hem ajanslar hem müşteriler daha esnek yapılar kurmalı'

Kırmızı Kampanya / Perakende kategorisinde “Metro Toptancı Market” ve Otomotiv, Yan Sanayi ve Aksesuar kategorisinde “Doğuş Otomotiv – Volkswagen” için hazırladığı çalışmalarla ödül kazanan Medina Turgul DDB Genel Müdürü Yasemin Altan, projelerinin hikayesini anlattı.

Türkiye, CEM Vakfı’na 54 bin 400 € ödeyecek

CUMHURİYETÇİ Eğitim ve Kültür Merkezi Vakfı (CEM Vakfı) tarafından açılan dava bağlamında 2014 sonunda Türkiye’nin Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’nin (AİHS) ayrımcılığı yasaklayan 14’üncü maddesini ihlal ettiğine yönelik karar alan AİHM, Ankara’nın ödeyeceği tazminatı belirledi.